ENGLISH
PROFIL ZAMĚŘENÍ NÁŠ TÝM KONTAKTY VEŘEJNÁ SLUŽBA ČLÁNKY
Kancelář:

Pod Beránkou 1
160 00 Praha 6 - Dejvice
Česká republika

tel.: +420 224 390 311
fax: +420 224 390 312
e-mail: akhradela@akhradela.cz
http://www.akhradela.cz

Jako kvalifikovaní odborníci si uvědomujeme, že ne každý má v životě štěstí a úspěch, jakého dosáhli pracovníci naší kanceláře. Kancelář tak věnuje mimořádnou pomoc nejen veřejnému působení v odborné oblasti, ale i humanitární činnosti. V ní se kancelář zaměřuje zejména na pomoc dětem bez rodičů či v jiné podobné krizové situaci, dětem mimořádně nadaným a zdravotně postiženým.

Z tohoto důvodu poskytujeme zdarma služby Dětskému domovu v Klánovicích a dětem z něj, ale rovněž vyvíjíme i jiné humanitární aktivity. Za pomoci svých klientů jsme např. zabezpečili i stáže pro takovéto děti, pořízení vybavení do dětského domova, společenské oděvy pro děti, aby mohli navštěvovat taneční výchovu atd.

JUDr. Hrádela byl předsedou školské rady Osmiletého gymnázia Buďánka, což je jediná vzdělávací instituce v Evropě zaměřená na vzdělávání mimořádně inteligentní mládeže, kterou založila součást mezinárodní organizace Mensa International, organizace sdružující osoby, které v testu inteligence, schváleném mezinárodním dozorčím psychologem Mensy, dosáhly výsledku v pásmu horních 2 procent světové populace.

PhDr. Silná, CSc. např. působí jako členka Dozorčí rady Nadace Dětský mozek, revizorka účtů Nadačního fondu „ Kdo si hraje, nezlobí“.

Svými finančními příspěvky přispívá kancelář i na další humanitární činnosti (např. Kojenecký ústav ve Stránčicích, mateřská škola blízko Prahy atd.). Děkujeme v této souvislosti klientům, že spolu s námi pomáhají potřebným.

(c) 2007 Advokátní kancelář JUDr. Karol Hrádela Created by Weria